PowerSeries Neo Alarm Doğrulama Çözümleri

PowerSeries Neo Alarm Doğrulama Çözümleri

DSC’nin PowerSeries Neo, son kullanıcılara nihai güvenilirlik sunarken bayiler için işletme maliyetlerini azaltmak üzere tasarlanmış görsel ve sıralı tespit gibi yenilikçi alarm doğrulama çözümlerini kullanan olağanüstü esnek bir platform ile izinsiz giriş güvenliğini yeniden tanımlıyor.
Görsel Doğrulama:

PowerSeries Neo, alarm tetiklendiğinde etkinleştirilen stratejik olarak kurulmuş PIR kameralarıyla en gelişmiş görsel doğrulama çözümlerini sunar.
Ses Doğrulaması:

PowerSeries Neo, bir alarm tetiklendiğinde dahili bir mikrofon aracılığıyla sesli alarm doğrulamasını kullanır; güvenlik hizmeti sağlayıcıların durumunuzu daha iyi değerlendirmek için tesis içinde arama yapmalarını ve tesis içindeki tüm sesleri dinlemelerini sağlar. Tesis içindeki tüm yolculara, alarmın geçerliliğini sözlü olarak teyit etmek için dahili bir hoparlör aracılığıyla da ulaşılabilir.
Sıralı Doğrulama:

Özelleştirilebilir kriterlere dayanarak, PowerSeries Neo paneli, sahte alarmlardan gerçek alarmı etkin bir şekilde ayırt etmek için ilişkili cihazları ve izinsiz giriş olaylarını akıllıca izleyebilir. Panel yalnızca olaylara gerçek bir saldırı dizisi tespit ettiğinde, yetkili makamların derhal bildirilmesi için merkez istasyonlarla teyit edilir.

PowerS 2 yönlü kablosuz iletişimle güçlendirilen PowerSeries Neo’nun devrim niteliğindeki teknolojisi, son kullanıcılar için nihai güvenilirlik sağlayan bayiler için işletme maliyetlerini düşürmek için tasarlanmış benzersiz bir seride yer alır.

powerseries-neo-alarm-dogrulama-cozumleri
powerseries-neo-alarm-dogrulama-cozumleri

Çok Kanallı, Frekans Atlamalı Spread Spektrum teknolojisi, cihazların ve kontrol paneli arasında güvenli iletişimlerin kesintisiz iletilmesini sağlamak için sistemin kablosuz frekans kanalları arasında atlamasını sağlar.
Uyarlamalı İletim Gücü, sistemin aygıtları ve çevre birimleri için sekiz yıla kadar pil ömrüne dönüştürür ve pil değiştirme maliyetlerini azaltır.
Yüksek iletim aralıkları, cihazların 2 km / 1.24 mil mesafeye kadar güvenilir bir şekilde haberleşmesini sağlar, bu nedenle daha büyük tesislere hizmet vermek için ilave tekrarlayıcıların kurulum maliyetini düşürür.
TDMA senkronize edilmiş iletişim teknolojisi, kanalları çeşitli zaman aralıklarına bölerek mesajların çarpışmasını engeller ve böylece artan miktarda veri aktarımı yapılabilir ve cihazların gerektiğinde iletişim kurabilmesi sağlanır.
128 bit AES şifreleme, analiz araçlarına ve dijital saldırılara karşı son derece yüksek bir koruma düzeyi sunar.