Satılık Alarm Sistemleri

Satılık Alarm Sistemleri

Ekonomik fiyat tarifeli satılık alarm sistemleri firması olarak ek ücretsiz bir şekilde kablolu ve kablosuz alarm sistemleri satışı yapıyoruz. Profesyonel kadromuz ile garanti kapsamında alarm sistemleri satışları gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin en iyi alarm sistemleri satış firması olarak kuruluş tarihimizden buyana en iyi fiyat garantisi üzerinden alarm sistemleri satışı yapıyoruz.

Alarm Sistemi Bir Kez Satın Alın Ömür Boyu Kullanın

Firmamızdan alarm sistemi yalnızca tek seferlik satın alarak ürünümüzü ömür boyu garantili bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede alarm kiralama zahmetinden kurtulabilirsiniz. Alarm sistemleri satın aldığınızda uzun yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz. Fakat bu durum alarm sistemleri kiralaması açısından geçerlilik göstermez. Çünkü alarm sistemleri kiraladığınızda her ay yüksek ücretler ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca kiraladığınız güvenlik cihazında olası sorunlar meydana gelmesi durumunda da ilaveten ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

2.el alarm sistemleri

Alarm Kiralama Firmalarından Farkımız

Güvenlik firması olarak ürünlerimizde tek seferlik satın alma ve uzun yıllar kullanma güvencesi sunuyoruz. Profesyonel personelimiz üzerinden ürünümüzün kurulumunda ve sökülmesinde ayrıca ek ücretsiz olarak teknik servis hizmeti sunuyoruz. Alarm ürünleri satış firması olarak alarm kiralama firmalarında olduğu gibi sözleşme, taahhüt ve kontrat gibi bağlayıcı ve zorlayıcı işlemler gerçekleştirmiyoruz.

Dolaysıyla doğrudan alarm sistemi satışı gerçekleştirerek müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Alarm sistemi satış firması olarak alarm kiralama şirketleri aksine daha uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Müşterilerimizin ekonomik bütçesi doğrultusunda hareket ediyoruz. Ayrıca alarm kiralama şirketleri aksine güvenlik sistemi ürünlerimizi Sanayi Bakanlığı onaylı olarak 2 yıl garanti kapsamında satışa sunuyoruz. Bu süreç zarfında olası arızalanma ve benzeri durumlarda ek ücretler talep etmeden teknik servis hizmeti gerçekleştiriyoruz.

En Kaliteli Alarm Sistemleri Satıyoruz

Güvenlik sistemleri sektörünün en gözde alarm sistemi satış merkezi olarak en kaliteli kablolu ve kablosuz alarm sistemleri satışı gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de yer alan pek çok güvenlik satış şirketleri aksine Avrupa standardından alarm sistemleri satış hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca pratik bir biçimde alarm sistemleri satışı gerçekleştirmek ve müşterilerimiz tarafından gelen taleplere en kısa sürede geri sağlamak açısından Whatsapp destek kanalımız üzerinden 7/24 destek hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal web sitemizden zengin referanslar sunuyoruz. Alarm sistemleri kataloglarımızın ve fiyat tarifelerimizin incelenmesi açısından web sitemizin ziyaret edilmesini öneririz.