Dsc 1616 Zone 4 isigi

Soru CevapKategori: Alarm SistemleriDsc 1616 Zone 4 isigi
Sertaç Karaziyan soran 11 ay önce

Merhaba dsc 1616 Zone ışığı sürekli kırmızı yanık vaziyette.mutfaktaki duman dedektörüne bağlı Zone 4.duman detektörü de sürekli kırmızı yanıyor.zone 4 ışığını nasil kapatmam gerekir?

1 Cevaplar
Dsc Alarm Personel cevap 10 ay önce

Merhaba, öncelikle sisteminize bağlı olan duman dedektörünü kontrol ediniz. Eğer dedektörünüz yerine tam oturmamış ya da gevşek duruyor ise yerinden söküp tekrar takınız, dedektörün yerine oturduğundan emin olduktan sonra şifre paneli üzerindeki ışıkları kontrol ediniz. Eğer 4 Numaralı ışık sönmüş ise işlem tamamlanmıştır. Eğer ışık hâlâ yanmaya devam ediyor ise program üzerinden kapatmak için; öncelikle kurulumcu şifresini (fabrikasyon:5555) bilmeniz gerekmektedir.

– Eğer kurulumcu şifresini biliyorsanız;

*8 > Kurulumcu Şifresini Tuşlayın > Onay Sesinden Sonra 202 Tuşlayın > Şifre Paneli Üzerindeki Işıkları Kontrol Edin > Eğer 4 Numaralı Işık Yanıyor İse 4 Tuşlayın > 4 Numaralı Işığın Söndüğünü Teyit Ettikten Sonra İki Kere # Tuşlayın.

– Eğer kurulumcu şifresini bilmiyorsanız İletişim sayfamız ya da 0850 885 3042 telefon numaramız ile teknik servis talebi oluşturabilirsiniz.