Ümraniye Dsc Alarm

DSC  alarm Türkiye’nin en iyi alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri hizmeti veren firmasıdır Mülkiyete yapılan izinsiz girişleri engellemek için birebir olan bu sistemler, uygun  fiyatlarla bütün ev ve iş yerlerinin tercihi haline gelmiştir. Alarm sistemi olmadan güvenlik sağlanamaz. Çünkü alarm sistemlerinde pır  hareket algılama sensörü bulunmasından tam kapsamlı güvenlik sağlanmaktadır.

Ümraniye Alarm Ev İçin

Teknolojinin en faydalı ürünlerinden biri güvenlik kameralarıdır. Günümüzde hızla artan hırsızlık olayları, güvenlik kameraları sayesinde azalmaya başlamıştır. Sesli alarm sistemleriyle uyumlu çalışan bu sistem, güvenliğin maksimuma çıkmasında önemli rol oynamaktadır. Ümraniye alarm ev için de oldukça etkili sonuçlar veriyor. Sesli ve aynı zamanda kameralı sistemler, maksimum güvenlik sağlamaktadır.

Ümraniye Güvenlik Kameralarının Özellikleri

1- Kablosuz özelliklere sahip kameralar, birden fazla güvenlik kamerası kullanım imkanı sunuyor.

2- Kablolu özelliklere sahip kameralar Ip kameralar gibi canlı görüntü imkanı sunmuyor. Ip kameralar cebinize anlık görüntü iletiyor.

3- Zom yapma özelliği, ayrıntı tespitinde önemli bir özelliktir. Bu özellik, uzak mesafede bulunan kişilerin tanınmasında önemli rol oynamaktadır.

4- Hırsızlar akşam karanlığını sever. Gece görüş özelliğine sahip kameralar, akşam karanlığında hırsızların tespitinde oldukça başarılıdır.

5- Hareketin fazla olduğu ve geçiş trafiğinin yoğun bir şekilde gerçekleştiği yerlerde, hareketli objelerin yakalanmasında etkili modeller de etkilidir.

6- Ön kısmı veya arka kısmı netleştirebilen cihazlar, teşhis konusunda oldukça başarılıdır.

7- Geniş alanların güvenliğinde kullanılan cihazlar, görüş açısı oldukça geniştir. Bu cihazlar, büyük alanların ve bahçelerin güvenliğinde kullanılmaktadır.

umraniye-ev-alarmlari
umraniye-ev-alarmlari

Güvenlik Kamerası Neden Gereklidir?

Günümüzde büyük bankaların soyulduğunu düşünürsek, güvenlik kamerasının önemini daha iyi anlarız. Günümüzde hemen hemen bütün mekanlar hırsızların hedefindedir. Ümraniye alarm sistemi ile korunan mekanlar ise hırsızların korkulu rüyasıdır. Kamerasız yerlerde ise sık sık hırsızlık meydana gelmektedir.

Satın alma işlemlerinde dikkat edilecek en önemli hususlardan biri servistir. Servisin yanı sıra yedek parça sorunu yaşamayan modeller ön plana alınmalıdır. Servisi olmayan ve yedek parça sorunu yaşayan cihazlar problem meydana getirmektedir.